Fatura ve Garanti | Marka11.com - Dikkat Çekmek İstiyorsan

Fatura ve Garanti

Faturam nasıl ve ne zaman gönderilir?
Faturanız, sipariş oluşturma aşamasında yaptığınız tercihe göre gönderilir.
Sipariş aşamasında faturanızın ürünle birlikte gönderilmesini istediyseniz kargo paketi üzerinde şeffaf bir poşet içinde faturanız yer alacaktır.
Faturanızın siparişinizden ayrı olarak gönderilmesini istediyseniz, faturanız tarafımızdan e-posta aracılığıyla, teslimat yapıldıktan sonra 7 gün içerisinde gönderilecektir.


Fatura bilgilerinde değişikliği yapmak istiyorum?
Fatura, ödeme yapılan kartın sahibi adına düzenlenmesi gerekir ve sipariş oluşturulduktan sonra fatura bilgileri Gelir İradesi Başkanlığı’ na iletilir. Bu nedenle sipariş formunda belirttiğiniz fatura bilgilerinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

Faturam gelmedi, ne yapmalıyım?
Sipariş oluşturma aşamasında faturayı üründen ayrı talep ettiyseniz ya da e-fatura mükellefiyseniz faturanız ürün teslimatını takiben 7-10 iş günü içerisinde posta olarak gönderilir. Sipariş oluşturma aşamasında faturayı ürünle birlikte talep ettiyseniz fatura hem ürünle birlikte matbu olarak, hem de kayıtlı adresinize e-posta olarak gönderilir. Faturanız sipariş sonrası paket üstüne bir zarf içine konuşarak sevk edilmektedir. Hiçbir şekilde faturasız ürün sevk edilmemektedir. Paket üstünde fatura göremediyseniz öncelikler teslimat sırasında kargo firması ile irtibata geçiniz.

Aldığım ürünlerde garanti varmıdır?
Sitemizden aldığınız tüm ürünler faturamız ile gelmektedir. Bu fatura firmamızca garanti belgesi niteliğindedir. Ürünlerimiz garantileri üretici firmalar tarafından sağlamaktadır, Ürün teslimat sırasında üründen veya kargodan kaynaklı bir sorun var ise değişim yapılmaktadır. Faturasız hiçbir ürünün iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamaz.